2024 SEO Analiz Yarışmasına Katılmaya Hazır Mısınız?

2024 SEO Analiz Yarışmasına Katılmaya Hazır Mısınız?

SEO Alanında En İyilerden Misiniz? Yoksa Kendinizi Öyle Mi Motive Ediyorsunuz? Hodri Meydan
2024 SEO Analiz Yarışmasına Katılmaya Hazır Mısınız?
Genel Bloglar Emre Toprak 260

2024 SEO YARIŞMASI

KATILIM ŞARTLARI:

1- Katılımcılar sıfır bir domain kayıt etmek zorundadır.
Katılımcılar yeni bir domain kaydetmelidir. Kaydettikleri domaini yarışma bitimine kadar bize devretmeliler. Yarışma sonunda dereceye giremeyen kişilere domainleri geri devredilecek, dereceye girenlerin ise domaini bizde kalacaktır. Kayıt edilen domainin daha önce başka biri tarafından düşürülmüş bir domain olup olmaması farketmez. Tek Şart Domainin 1 Mayıs - 1 Haziran 2024 tarihleri arasında kayıt edilmiş olmasıdır. Sınırsız sayıda domainle katılabilirsiniz. 1 kişi isterse 10 farklı domain alarak katılabilir. Katılımcıların kullanacağı web sitesindeki yazılım, her tür yazılım olabilir. İster php, ister html, ister js olabilir. İsterseniz wordpress isterseniz de özel yazılım kullanabilirsiniz. Bu konuda kısıtlama yoktur.

2- Yarışmaya şahıs olarak, firma olarak veya ajans olarak katılabilirsiniz. Katılımcılar, yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödemezler.

3- Katılımcılar 1 Haziran'a kadar katılım başvurusu yapabilir.

4- Yarışma 10 Haziran 2024 tarihinde başlar - 10 Ocak 2025 Tarihinde sona erer... Yarışma süresi 6 aydır.

5- Yarışma sonuçları ve anlık puan durumu haftalık olarak seoanaliz.net sitemizde yayınlanacaktır.

6- Yarışma için SEO Uzmanlarından kurulu bir Jüri oluşturulacak ve tüm yarışma boyunca jüri üyelerimiz katılımcıların sitelerini gözlemleyeceklerdir.

7- Yarışma 10 Ocak tarihinde bittikten sonra jüri raporları da incelenecek ve kesin sonuçlar 20 Ocak 2025 tarihinden açıklanacaktır. Takip eden 10 gün içinde ödüller dağıtılacaktır.

8- Katılımcılar, Search console, Google Analytics, Yandex Metrica gibi web sitelerindeki analiz araçlarının görüntüleme yetkisini jüri üyelerimize vermek zorundadır.

9- Yarışma boyunca aşağıdaki yöntemler kullanılamaz:

  • a) Hacklink gibi yöntemler kullanılamaz.
  • b) Başka bir domainden yarışmaya katılan domaine 301 yönlendirme yapılamaz
  • c) Popcent, Organichitpro ve benzeri sitelerden alınan suni ziyaretçi trafiği kullanılamaz.

Bunlar tespit edildiği anda diskalifiye olunur. Diskalifiye olan kişilerin domainleri geri devredilmeyecektir. 10- SEO yarışmasının tek sponsoru sahibi olduğum "Habersoft" yazılım şirketidir. Başka herhangi bir sponsor yoktur. 1 ay boyunca habersoft yazılımından şirketimize ödenen tüm ücretler yarışma bütçesi olarak grubumuza aktarılmıştır. "Kalıplaşmış bir piyasaya yeni bir ürünle nasıl girilir" "Marka pazarlaması aslında nedir ve Nasıl Yapılır?" "Tanıtım bütçesi nasıl doğru kullanılır?" gibi merak edilen stratejleri de bu vesileyle tüm piyasaya gösterelim istedik.

11- Yarışmada verilecek nakit para ödülü toplam 200 Bin TL'dir. Hediyelerle birlikte toplam ödül 500 Bin TL üzerinde olacak. Detaylı ödül listesini bir süre sonra seoanaliz.net sitemizden görüntüleyebileceksiniz. Birinciye 100 bin Tl ödül verilecektir. Dereceye giren 25 kişiye ödül verilecektir. Ayrıca plaket ve ilk 3'e girenlere geleneksel SEO Yarışması Kupamız verilecektir. Habersoft yazılım satışlarının gelirleri 1 haziran'a kadar halen yarışmaya aktarıldığı için yarışma bütçesi ve ödüller daha da fazla yükselebilir. Bu sebeple şu an net rakam değil minimum rakamları veriyorum. Nihai ödüller 1 haziran'da seoanaliz.net sitemizde ve grupta duyurulacaktır.

12- Yarışma kelimesi "Haber Yazılımı"dır. Tüm katılımcılar kendi web sitelerinde bu kelimeye odaklı olarak SEO işlemlerini yapacaktır. Yarışmacıların web sitesinde; konu içinde en az 1 adet ve en az 1 adet de (footer - header veya menude olabilir) sitedeki tum sayfalarda görülecek sekilde habersoft.com web sitesine yönlenen ve "habersoft Haber Yazılımı" anchor'u içeren dofollow link bulunmalıdır. "Haber yazılımı" kelimesinde tüm google sonuçlarına göre derecelendirme yapılmayacak... Sadece katılımcıların kendi arasındaki sıralama, sonuçları belirleyecektir. Örneğin; bir web sitesi Google arama sonuçlarında "haber yazılımı" kelimesinde 15. sıradaysa ama yarışma katılımcıları arasında 1. sıradaysa... O kişi yarışmayı kazanan olarak belirlenecektir.

13- Domainler kolay aktarım için zohi.net üzerinden kaydedebilirsiniz. Zohi.net grup yöneticimiz Hamza Erol'a aittir ve güvenilirdir. Domain satın alırken SEOYARISMASI kupon kodunu kullanarak yüzde 15 indirim alabilirsiniz. Aynı kupon kodu hosting alımlarında da gecerli olacak ama hostinglerin aynı firmadan alınması zorunlu değildir. Her hosting firması kullanılabilir.

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURARAK YARIŞMAYA KATILABİLİRSİNİZ:
https://forms.gle/5fLLQjBP5ZfSLpS69

Yayınlandı: Son güncelleme:
DomainDeposu © 2024
Çerezler.

Bu web sitesini kullanarak, çerezleri kullandığımızı otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. Ne için?

Anladım