Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Domaindeposu.com internet sitesi, İstanbul / Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Gizlilik ve Güvenlik başlıklı bu metinde, internet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.

Domaindeposu.com internet sitesi, İstanbul / Avcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir. Gizlilik ve Güvenlik başlıklı bu metinde, internet sitesi ziyaretçilerinin bilgi güvenliği hakkında bilgiler sunulmuştur.


İşbu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ziyaretlerinizle, bülten abonelikleriyle veya alan adlarınızın bültenlerde yayınlanması amacıyla tarafımıza bildirmenizle elde edilen kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilmektedir. Sitemizde mülkiyeti kendimize ait olmayan domainler yayınlanmamaktadır. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz DomainDeposu.com tarafından korunmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimi ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için DomainDeposu.com mümkün olan güvenlik önemlerini alır. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.
DomainDeposu.com tarafından bilgisayarınızla ilgili donanımsal veya yazılımsal özellikler otomatik olarak toplanabilir. Bu özellikler IP Adresiniz, Tarayıcı Türü, Alan adları ve Web Sitesine Erişim Zamanları ve Referans Siteler gibi değerler olabilir. Bu bilgilerin toplanmasındaki amaç domaindeposu.com sitesinin işleyişindeki verimliliği ve kaliteyi arttırmak, domaindeposu.com sitesinin kullanımı ile ilgili genel istatistiksel veriler toplamaktır.


Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların ve sosyal medya iletilerinin güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.
İşbu internet sitesinde, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer sitelerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
DomainDeposu.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz yukarıdaki bildirimleri kabul etmiş olduğunuz anlamı taşımaktadır.

Son güncelleme:
DomainDeposu © 2024
Çerezler.

Bu web sitesini kullanarak, çerezleri kullandığımızı otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. Ne için?

Anladım