Hakkımızda

Hakkımızda

DomainDeposu.com'dan yapacağınız domain alışverişlerinizde; ister ''HemenAl'' fiyatını ödeyerek istediğiniz domaine anında sahip olabilir, ister ''Teklif Ver'' bölümünden teklifinizi ileterek pazarlık başlatabilirsiniz.

   Merhaba; Web Siteme Hoşgeldiniz.

   33 yaşındayım, 28 yıldır İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul Gelişim Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) mezunuyum. 

  İstanbul'da bazı özel şirketlerin yönetim kadrosunda çeşitli görevler aldım. Şimdi ise dünyaca ünlü bir hazır giyim firmasında görev yaparken bir yandan da markalaşma potansiyeli yüksek, projelik domainleri ''Domain Deposu'' markası altında siz değerli dostlarımın hizmetine sunuyorum.

   DomainDeposu.com'dan yapacağınız domain alışverişlerinizde; ister ''Hemen Al'' fiyatını ödeyerek istediğiniz domaine anında sahip olabilir, ister ''Teklif Ver'' bölümünden teklifinizi ileterek pazarlık başlatabilirsiniz. Ödemenizi teyit etmek için Whatsapp iletişim hattından veya mail adresim üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi sitede sağ alt köşede bulunan Canlı Destek modülü üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Ödemelerinizi (PAYTR güvencesi ile) kredi kartınızla veya havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız domainlerin transferi anında gerçekleştirilmekte ve faturanız 2 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz bilgiler ışığında düzenlenmektedir. İstanbul içindeki müşterilerimiz ile alışverişimizi yüz yüze görüşerek de sonuçlandırabilmekteyiz. R10(.)Net forum sitesinden gelen kullanıcılarımız beni forumda ''domigon'' kullanıcı adı ile aratarak da hakkımda bilgi edinebilirler.

   DomainDeposu.com üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Herkese işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar dilerim..

   Emre TOPRAK
   info@domaindeposu.com
   +905427806194

Son güncelleme:
DomainDeposu © 2024
Çerezler.

Bu web sitesini kullanarak, çerezleri kullandığımızı otomatik olarak kabul etmiş olursunuz. Ne için?

Anladım