Biz Kimiz

Biz Kimiz
2.173 Son Güncelleme: 29.12.2021 21:24
Domain Broker

   Merhaba; Web Siteme Hoşgeldiniz.

   30 yaşındayım, 25 yıldır İstanbul'da yaşamaktayım. Evli ve bir kız iki erkek çocuk babasıyım. Ayrıca İstanbul Gelişim Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) Programı'nda öğrenciyim. Web Tasarım ve Programlama Bölümü'nde okuduğum lise yıllarından itibaren kendimce değerli olduğunu veya zamanla değerlenebileceğini düşündüğüm alan adlarını hobi olarak biriktirmeye ve domain koleksiyonuma eklemeye başladım.

   İş hayatına çeşitli şirketlerde asistanlık ve yöneticilik yaparak başladım. Bu süreçte aktif satış ve e-ticaret operasyonlarında ciddi deneyimler de edindim.  Özellikle pandemi döneminde artan e-ticaret popülasyonu ile e-ticaret domainleri alıp satmaya başladım.

   Şu anda İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde; İşletme Yüksek Lisans (MBA) programına devam ederken aynı zamanda DomainDeposu.com web sitemizde siz değerli kullanıcı ve dostlarımızla birlikte, projelerinize isim bulma ve domain tedarik etmek için çözüm üretmeye devam ediyorum. 

   DomainDeposu.com'dan yapacağınız domain alışverişlerinizde; ister ''HemenAl'' fiyatını ödeyerek istediğiniz domaine anında sahip olabilir, isterseniz de ''Teklif Ver'' bölümünden teklifinizi ileterek pazarlık başlatabilirsiniz. Ödemenizi teyit etmek için Whatsapp iletişim hattından veya mail adresim üzerinde iletişime geçebileceğiniz gibi sitede sağ alt köşede bulunan Canlı Destek modülü üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Ödemelerinizi (PAYTR güvencesi ile) kredi kartınızla veya havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız domainlerin transferi anında gerçekleştirilmekte ve faturanız 2 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz bilgiler ışığında düzenlenmektedir. İstanbul içindeki müşterilerimiz ile alışverişimizi yüz yüze ofis ortamında da sonuçlandırabilmekteyiz.

   DomainDeposu.com üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Herkese işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar dilerim..

   Emre TOPRAK
   info@domaindeposu.com
   +905427806194

   r10.net (Domigon)


info@domaindeposu.com
(0542) 780 61 94

Emre TOPRAK

Emre TOPRAK

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri