Biz Kimiz

Biz Kimiz
941 Son Güncelleme: 19.03.2021 12:01
Domain Broker

14 Nisan 1991 Samsun / Havza doğumlu olmakla birlikte 25 yıldır İstanbul'da yaşamaktayım. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım. Florya Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi - Bilişim Tek. - Web Tasarım ve Programlama alanından mezun olduktan sonra bir yandan iş hayatına atılırken bir yandan da Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi lisans programını bitirdim. İş hayatına kamu ihale takibi ile başladım ve 2 yıl bu görevde çalıştıktan sonra beni asıl heyecanlandıran; mobilya, beyaz eşya ve elektronik alanında zincir mağaza konseptinde faaliyet gösteren özel bir şirkette göreve başladım. Burada 5 yıl boyunca çeşitli birimlerde yöneticilik görevlerinde bulunurken aktif satış ve e-ticaret alanlarında ciddi deneyimler edindim.


Lise yıllarımdan bu zamana kadar domainler ve web teknolojilerine olan ilgim günden güne artarak devam etmekte. Özellikle pandemi döneminde artan e-ticaret popülasyonu ile birlikte artan eticaret sitesi ve eticaret domain taleplerini karşılama noktasında domaindeposu.com 'u kurma kararı aldım.

Şu anda İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) programına devam ederken siz değerli kullanıcı ve dostlarımızla birlikte; doğabilecek ihtiyaçlara cevap verebilmek adına domaindeposu.com 'da sizlerleyim. E-ticaret sitesine, grafik tasarım işlerine, mağazalarınızda ve pazaryerlerinde satılabilecek ürün arayışlarınızda veya üretimini yaptığınız ürünlerin pazaryerlerinde satışını yapacak mağaza arayışlarınızda, kısacası e-ticaretle ilgili tüm süreçlerde elimden geldiği kadar bilgi paylaşımında bulunmaya ve sizlere yardımcı olmaya devam edeceğim.

Tabi ki asıl işimiz domain satışı, tabi ki asıl işimiz marka danışmanlığı :) Bu nedenle beğendiğiniz domainlere teklif sunmaktan çekinmeyin. Tüm talepler şartlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacak ve gerçekten projesi hazır olan son kullanıcı satışlarında ciddi indirimlerle hem girişimcilerin yolunu açmayı hem de birlikte kazanmayı umut ediyorum.

Herkese işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar dilerim...

Emre TOPRAK
info@domaindeposu.com
+905427806194


info@domaindeposu.com
(0542) 780 61 94

Emre TOPRAK

Emre TOPRAK

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri