Biz Kimiz

Biz Kimiz
1.265 Son Güncelleme: 08.07.2021 21:03
Domain Broker

Merhaba; Web Siteme Hoşgeldiniz.

1991 Samsun / Havza doğumlu olmakla birlikte 25 yıldır İstanbul'da yaşamaktayım. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım. Ayrıca İstanbul Gelişim Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans (MBA) Programı'nda öğrenciyim.

Florya Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi - Bilişim Tek. - Web Tasarım ve Programlama Bölümü'nde okuduğum günlerden itibaren kendimce değerli olduğunu veya zamanla değerlenebileceğini düşündüğüm alan adlarını hobi olarak alıp satmaya başladım. İş hayatına kamu ihale takibi yaparak girdikten sonra; mobilya, beyaz eşya ve elektronik alanında zincir mağaza konseptinde faaliyet gösteren özel bir şirkette çalışmaya başladım. Burada 5 yıl boyunca çeşitli birimlerde yöneticilik yaparken aktif satış ve e-ticaret alanlarında ciddi deneyimler de edindim.


Lise yıllarımdan bu zamana kadar domainler ve web teknolojilerine olan ilgim günden güne artarak devam etmekte. Özellikle pandemi döneminde yükselen e-ticaret popülasyonu ile birlikte online satış projeleri için domain taleplerini karşılama noktasında domaindeposu.com 'u kurma ve bu alanda profesyonellerden olma kararı aldım.

Şu anda İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) programına devam ederken siz değerli kullanıcı ve dostlarımızla birlikte; doğabilecek ihtiyaçlara cevap verebilmek adına domaindeposu.com 'da sizlerleyim. E-ticaret sitesine, grafik tasarım işlerine, mağazalarınızda ve pazaryerlerinde satılabilecek ürün arayışlarınızda veya üretimini yaptığınız ürünlerin pazaryerlerinde satışını yapacak mağaza arayışlarınızda, kısacası e-ticaretle ilgili tüm süreçlerde elimden geldiği kadar bilgi paylaşımında bulunmaya ve sizlere yardımcı olmaya devam edeceğim.

Herkese işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar dilerim...

Emre TOPRAK
info@domaindeposu.com
+905427806194


info@domaindeposu.com
(0542) 780 61 94

Emre TOPRAK

Emre TOPRAK

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri