KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ

Listeleniyor: Haberler
KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ
1.254 Son Güncelleme: 04.04.2021 00:33
Web Sitemizden Domain Satın Alırken Kredi Kartına Taksit İmkanından Faydalanabilir, Faturanızı Hemen Mail Yoluyla Teslim Alabilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME ÖZELLİĞİ  AKTİF EDİLDİ

   Web sitemizden alışveriş yaparken, ödemelerinizi Havale ve EFT yoluyla yapabileceğiniz gibi kredi kartına taksit imkanından da yararlanabilirsiniz. 

KREDİ KARTI İLE DOMAİN NASIL ALINIR?

   Satın almak istediğiniz domain sayfasına tıkladığınızda sağ tarafta üstte görünen HEMEN ÖDEME YAP butonuna tıklayıp karşınıza çıkacak olan ekranda bilgileri hatasız olarak doldurmalısınız. Ad Soyad, Mail Adresiniz, Telefon Numaranız, İkamet Adresiniz, Satış Sonrası Talepler gibi alanları tarafınıza fatura düzenlenebilmesi için eksiksiz olarak doldurmaya özen göstermelisiniz. Satış sonrası talepler kısmına domain transfer işlemi ile ilgili sormak istediğiniz detayları yazabilirsiniz. 

   Bu bilgileri doldurduktan sonra mail adresinize gönderilecek olan PAYTR Güvenli Ödeme Linki üzerinden ödemenizi ister tek çekim isterseniz de taksit imkanlarını seçerek ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra hem domain transferi için hem de fatura düzenlenmesi için sizinle iletişime geçeceğiz.

HAVALE İLE DOMAİN NASIL ALINIR

   Hoşunuza giden veya projenize uygun olacağını düşündüğünüz bir domain seçtiğinizde bunun ödemesini banka havalesi veya EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz için Bize Yazın sekmesine giderek mesaj bırakabilirsiniz.

İNDİRİM VEYA PAZARLIK TALEP EDEBİLİR MİYİZ?

    Web tasarım ve yazılım geliştirme firmalarına özel, bizden düzenli aralıklarla ve devamlı olarak domain alan referanslı, güvenilir kurumlar ile belirli oranlarda indirim anlaşması yapabilir veya iş ortaklık modelleri kurabiliriz. Ödeme Yöntemleri