PREMİUM DOMAİNLER

E-Ticaret Paketleri

Listeleniyor: Bloglar
E-Ticaret Paketleri
85 Son Güncelleme: 04-02-2021 08:27
Bir işletmenin dijital satış alanında da kendine yer edinebilmesi için çeşitli yöntemler mevcuttur.

E-Ticaret Paketleri

Günümüzde gerek gündelik hayata dair pek çok aktivite gerekse de iş hayatındaki efektif girişimler her geçen gün dijital dünyadaki hacmini arttırmaktadır. Bu doğrultuda ticaret ve pazarlama alanındaki iş hacminin büyük oranda internet üzerinden gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Bu anlamda e-ticaret gerek sağladığı kazançlar gerekse de fiziksel bir mağazaya oranla çok daha düşük maliyetlere sahip olması nedeniyle yeni girişimcilerin büyük çoğunluğuna cazip gözükmektedir. İşletmenizin potansiyel müşterileriyle daha anlamlı bir etkileşime girebilmesi için DomainDeposu olarak sunduğumuz hazır e-ticaret paketleri aracılığıyla kendi pazar yerinizi faaliyete geçirerek ürün ve hizmetlerinizi kullanıcılara bir aracı olmaksızın sunabilirsiniz.

E-Ticaret Paketlerinin Avantajları

Bir işletmenin dijital satış alanında da kendine yer edinebilmesi için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlardan ayrı ayrı yararlanmak mümkün olduğu gibi daha düşük bir bütçeyle hareket eden yatırımcıların en efektif yöntemi seçerek buna uygun hareket etmesi gerektiği de açıktır. Bu anlamda ürün ve hizmetlerinizi internet kullanıcılarıyla buluşturmalarının en kısa yolu hiç şüphesiz çevrimiçi pazar yerleridir. Ancak ülkemizde hizmet veren Trendyol, N11 ya da GittiGidiyor gibi pazar yerlerinde online bir mağaza açmak, satış artırmak için izlenebilecek bir yol olsa da bu tür pazar yerlerinin satışlarınızdan alacağı komisyonlar kazancınıza ciddi oranda zarar verecektir. Dolayısıyla uzun vadeli bir planlama söz konusu olduğunda kendi e-ticaret sitenizi açmanızın çok daha büyük avantajlar getirdiğini söylemek mümkündür. İşte bu avantajlardan bazıları:

·         DomainDeposu olarak sizlere sunduğumuz e-ticaret paketleri, bir e-ticaret web sitesinin gereksinim duyabileceği tüm detaylar göz önüne alarak tasarlanmıştır. Bu açıdan hizmetinize sunulacak web sitesinin kusursuz bir kullanıcı deneyimiyle oldukça yüksek bir ziyaretçi trafiği yaratacağını söylemek mümkündür.

·         Hazır e-ticaret paketleri, DomainDeposu ekiplerinin birikimiyle e-ticaretin gereksinimlerine göre önceden tasarlanılarak sizlere sunulduğu için özel tasarımlara kıyasla çok daha düşük maliyetlere sahiptir.

·         Benzer bir biçimde hazır e-ticaret paketleri, DomainDeposu yazılımcıları tarafından test edilmiş ve performans açısından optimizasyonu sağlanmış bir durumda olduğu için faaliyete geçmek için ekstra bir bekleme ve test süresine ihtiyacınız yoktur.

·         Hazır e-ticaret paketleri daha önceden farklı işletmeler tarafından da kullanılmış yazılımlar içerdiği için tercih ettiğiniz paketin nasıl bir kullanıcı deneyimini yarattığını gözlemlemek üzere örnek web sitelerindeki kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilir, kararınızı bu yorum ve değerlendirmelere göre gözden geçirebilirsiniz.

·         DomainDeposu olarak sizlere sunduğumuz e-ticaret paketlerine ilave olarak yenileme ve gelişim desteği de sağlıyoruz. Bu anlamda ekiplerimizin yaptığı güncellemelerden yararlanarak sürekli yenilenen bir çevrimiçi mağazaya sahip olabilirsiniz.

·         Sizlere sunduğumuz e-ticaret paketleri, dilediğiniz takdirde ülkemizde aktif olarak hizmet ve yaygın bir kullanıma sahip olan çeşitli pazar yeri platformlarıyla entegre bir biçimde çalışacak şekilde düzenlenmektedir.

·         Uyumluluk açısından e-ticaret paketleri aynı zamanda kullanıcılarınıza birçok sanal POS sistemi ve banka kartı üzerinden 3D Secure güvenliğiyle alışveriş imkanı sunmanızı sağlamaktadır.

·         Site haritalandırması ve tasarımı açısından detaylı bir biçimde geliştilen e-ticaret sitesi paketlerimiz bu doğrultuda kategori ve sayfa bağlantılarıyla güçlü bir altyapı sunmaktadır. Özellikle e-ticaret siteleri göz önüne alındığında iyi çalışan bir site arayüzünün, işletmenizin arama sonuçlarında öne çıkması açısından son derece önemli olduğunu vurgulamak gerekir.

·         E-ticaret paketleri içerisinde, ziyaretçilerinize sunduğunuz ürün ya da hizmetlerle uyumluluk açısından ideal bir görünüm sunacak pek çok farklı tema bulunmaktadır.

·         DomainDeposu olarak e-ticaret paketleri arasından tercih ettiğiniz ürünü size teslim ettikten sonra da ekiplerimiz, sormak istediğiniz her türlü soru ya da taleplerinize geniş çaplı destek sağlamaktadır.

Disqus Yorumları

Ödeme Yöntemleri